Yhteystiedot

Puhelinnumerot

Myymälä: 040 754 6944
Toimisto: 040 754 6974
Sähkösuunnittelu, -urakointi ja sähkötöiden vastaanotto: 050 501 6443
Ilmalämpöpumppujen asennus ja myynti: 0400 914960
Hissihuolto: 050 501 6442
Kylmälaitetekniikka: 040 505 1868
Sähkötarvikemyynti: 040 754 6946

Aukioloajat

Myymälä
Ma - Pe: 9–17
La: 9–14
Sähkötarvikemyymälä
Ma - Pe: 7–16 (käynti takaovesta ennen klo 9)
La: kiinni

Osoite

Pielisentie 10–12
81700 Lieksa

Henkilöstö

Erkki Valjus

Erkki Valjus

Toimitusjohtaja
040 847 4371
erkki.valjus@yks.fi
Anssi Puumalainen

Anssi Puumalainen

Sähkötöiden vastaanotto
050 501 6443
anssi.puumalainen@lieksansahko.fi
Ritva Valtanen

Ritva Valtanen

Toimistosihteeri
040 754 6974
ritva.valtanen@lieksansahko.fi
Juha Horttanainen

Juha Horttanainen

Veikon Kone logo Sportia logo
Myymäläpäällikkö
0500 907117
juha.horttanainen@lieksansahko.fi
Kari Valima

Kari Valima

Veikon Kone logo
Myynti
040 754 6945
kari.valima@lieksansahko.fi
Teemu Koivula

Teemu Koivula

Veikon Kone logo
Myynti
044 525 5755
teemu.koivula@lieksansahko.fi
Paavo Mara

Paavo Mara

Sportia logo
Myynti
050 401 8686
paavo.mara@sportia.com
Anne Hyttinen

Anne Hyttinen

Sportia logo
Myynti
040 754 6944
lieksa@sportia.com
Sari Pulkkinen

Sari Pulkkinen

Sportia logo
Myynti
040 754 6944
lieksa@sportia.com
Antti Turunen

Antti Turunen

Ilmalämpöpumppujen myynti ja asennus
0400 914960
antti.turunen@lieksansahko.fi
Veijo Komulainen

Veijo Komulainen

Varastovastaava
040 754 6946
veijo.komulainen@lieksansahko.fi
Antti Horttanainen

Antti Horttanainen

Kylmätekniikka, kylmätyönjohtaja
040 505 1868
antti.horttanainen@lieksansahko.fi

Sähköasentajat

Anssi Puumalainen, Esko Saastamoinen, Jussi Saastamoinen, Antti Turunen, Pentti Vaakanainen, Kari Vallius, Ville Värtinen.